• Medarbeidere og styret

    Medarbeidere du kan kontakte vedr. samtaler, brukerrepresentasjon, foredrag og annet:

    Lisbeth: Alkohol, medikamenter og mat

    Yngwe: Alkohol, medikamenter, ekstremsport, arbeidsnarkomai

    Mona: Rusrelatert dødsfall i nære relasjoner

    Nina: Illegale rusmidler, mamma-barnproblematikk, rusrelaterte dødsfall i nære relasjoner,  fengsel og alternative straffereaksjoner

    Petter: Alkohol

    Tore: Reseptbelagte medikamenter

    Rita: Alkohol, illegale rusmidler, selvskading, spiseforstyrrelse,Suicidal

    Frank- Rune: Pårørende

    Heidi: LAR-bruker

    Berit: Pårørende

    Tristan: Alkohol

    Rolf:Illegale rusmidler, kriminalitet

    Tom: Illegale rusmidler, kriminalitet

    Unni: Pårørende

    Bjørg: Mange år støttespiller for brukere av Retretten, Oslo

    Turid: Støttespiller til brukere i Retretten, Årnes

     

    Ansatte

    Gina Krogsvold – Daglig leder
    Tlf: 22 20 93 92
    Mobil: 919 25 130
    E:mail: gina@retretten.no

     

    Rita Nilsen – Faglig leder/Grunnlegger
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    Mobil: 906 90 286
    E:mail: rita@retretten.no

     

    Frank-Rune Larsen – It/Admin-medarbeider
    Tlf: 22 20 93 92
    Mobil: 952 30 126
    E:mail: frank-rune@retretten.no

     

    Heidi Kinge – Kriminalomsorg/fengselsarbeide
    LAR-kontakt
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: heidi@retretten.no

     

    Petter Lange – Kriminalomsorg/Fengselsarbeide
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: petter@retretten.no

     

    Mona Svartås – Vaktansvarlig
    Koordinator for frivillige og info.arbeid
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E:mail: mona@retretten.no

     

    Lisbeth Nævestad –  Miljøarbeider/Mottak
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: lisbeth@retretten.no

     

    Annelen Breivik – Miljøarbeider/Supporten
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: annelen@retretten.no

     

    Nina Hilton Mæhlum – Miljøarbeider/Fengsel
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: nina@retretten.no

     

    Tom Lindahn – Leder i Årnes
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: tom@retretten.no

     

    Unni Samuelsen – Miljøarbeider Årnes
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22 20 93 92
    E: mail: unni@retretten.no

     

     

    Styret


    Styreleder:
    Knut T. Traaseth

     

    Styremedlemmer:
    Tone Holme
    Lars Lindroth
    Jon Gangdal