• Medarbeidere og styret

    Styreleder: Lars Jørgen Berglund

    Ansatte

    Rita Nilsen – Daglig leder
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 906 90 286
    Email: rita@retretten.no

     

    Frank -Rune Larsen – IT-medarbeider
    Tlf: 2220 9392
    Email: frank-rune@retretten.no

     

    Heidi Kinge – Kriminalomsorgen/fengselsarbeid
     LAR-kontakt
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 2220 9392
    Email: heidi@retretten.no

     

    Petter Lange – Kriminalomsorgen/fengselsarbeid

    Oppføglig i og utenfor fengsel

    Sertifisert i NADA-protokollen

    Tlf:22209392

    Email: petter@retretten.no

     

    Mona Svartås – Vaktansvarlig
    Koordinator for frivillige og info.arbeid / Support’n kvinner
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 2220 9392
    Email: mona@retretten.no

     

    Lisbeth Nævestad –  Miljøarbeider

    Mottak

    Sertifisert i NADA-protokollen

    lisbeth@retretten.no

     

    Annelen Breivik – Kursholder ANTA kursene

    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 2220 9392

    Email: annelen@retretten.no

     

    Nina Hilton Mæhlum – Miljøarbeider/Fengsel
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 2220 9392

    Email: nina@retretten.no

     

    Tom Lindahn – Leder i Årnes
    Sertifisert i NADA-protokollen
    Tlf: 22209392
    Email: tom@retretten.no

     

    Unni Samuelsen – Miljøarbeider i Årnes

    Sertifisert i NADA-protokollen

    Tlf:2220 9392

     

    Michel Mateos – redaksjon

    Sertifisert i NADA-protokollen

    michel@retretten.no

     

    Styret


    Styreleder:
    Knut T. Traaseth

     

    Styremedlemmer:

    Tone Holme
    Lars Lindroth

    Jon Gangdal
    Rita Nilsen